Vesa-Big Basta, s shpejti me hit t ri

Shko posht

Super Vesa-Big Basta, s shpejti me hit t ri

Mesazh nga Nora prej Fri Jan 13, 2012 10:44 amPas kngs s saj t fundit mjaft t suksesshme t titulluar Ti po don,Vesa ka vendosur q ksaj rradhe t vij me nj bashkpunim t ri.

Kngtarja ksaj rradhe do bashkpunoj me reperin nga Shqipria, Big Basta. Se si do quhet hiti i tyre ende ende nuk ka informata m t hollsishme prvese videoklipi sht duke u xhiruar n Tiran dhe se kngtares nga Kosova i sht dashur shum krcim pr t arritur objektivat e regjisorve t klipit.

Jav m par, ifti i muziks u prfol edhe pr nj lidhje sentimentale mes tyre pasi u fotografuan me njri-tjetrin n nj prej klubeve t nats n Prishtin por asnj prej tyre nuk i komentoi lajmet se mes tyre ka lindur nj dashuri e re.

Aktualisht, Vesa Luma sht pjes e juris n show-talentin q transmetohet n RTV Klan, "X-Factor".

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi