Google lanson faqen Android Design

Shko posht

Super Google lanson faqen Android Design

Mesazh nga D3M1 prej Fri Jan 13, 2012 8:42 pm


Google ka lansuar nj funksion t ri pr zhvilluesit e
aplikacioneve t sistemit t saj operativ, Android, prmes uebfaqes s
quajtur Android Design, i cili ka pr synim q t prmirsoj dizajnin e
aplikacioneve t Android.
Kjo uebfaqe e re, ka pr qllim q
aplikacionet e Android ti bj t duken m mir, ndrsa i njjti ka
shum informacione lidhur me versionin m t ri t sistemit operativ
Android, Android 4.0 ICS.

Sipas Android User Experience Team, Google do t investoj edhe m
shum n kt faqe n mnyr q njerzit t fillojn t prdorin edhe m
shum aplikacione t platforms s saj mobile.

Nse dshironi t dini m shum pr kt faqe, vizitoni Android
Design, dhe aty do t informoheni pr t gjitha resurset q Google i ka
vn n dispozicion pr zhvilluesit.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi