Shakira dhe Pique martohen n ver

Shko posht

Super Shakira dhe Pique martohen n ver

Mesazh nga Nora prej Sat Jan 14, 2012 10:15 am
Kngtarja kolumbiane, Shakira dhe djaloshi i saj, futbollisti gepard Piquet kan br planin q t martohen kt ver, raportojn mediet kolumbiane. Sipas portalit kolumbian, Elheraldo dhe magazins spanjolle Intouch, martesa ndrmjet Shakirs 34-vjee, dhe Piquetit, 24 vjear, do t duhej t ndodhte pas Kampionatit Evropian n futboll Euro 2012, ku futbollisti i Kombtares spanjolle do t prpiqet me bashklojtart e tij q t prsris suksesin e para katr vjetve, kur qen shpallur kampion evropian.

ifti i njohur e ka nisur lidhjen n shkurt t vitit 2011 dhe me gjith dallimin n mosh, duket sikur pr ta sht me rndsi vetm dashuria.

Si transmeton magazina "InTouch", martesa do t duhej t mbahej n Barcelon, ku Shakira jeton tash e ca koh.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi