Ledri Vula ne caste intime…

Shko poshtë

Super Ledri Vula ne caste intime…

Mesazh nga Nora prej Sat Jan 14, 2012 3:55 pmAntari i grupit “Skillz”, Ledri Vula me nje femer bjonde te panjohur. Ledri sic duket dhe nga fotoja eshte i shtrire ne divan duke u perkedhelur me vajzen e cila eshte gjysem e xhveshur. Ledri para disa vitesh ka pasur nje marredhenie dashurie me kengetaren Tuna Sejdiu.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi