Rihanna tymos marihuanė?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Rihanna tymos marihuanė?

Mesazh nga Nora prej Tue Jan 17, 2012 10:07 am



Njė nga kėngėtaret mė tė popullarizuara tė ditėve tė sotme, Rihanna, ėshtė fotografuar gjatė pushimeve nė Havaje duke tymosur njė cigare qė i ngjan marihuanės.
Ndėrkohė, ditė mė parė, ajo publikoi nė Twitter disa fjalė qė janė ‘slang’ pėr marihuanė: “Unė preferoj gjėra mė tė mira… 4.20… shėndet”. (4.20 ėshtė shenjė jozyrtare pėr marihuanėn).
Pasi ka tymosur diēka qė i ngjan shumė marihuanės, kėngėtarja ėshtė shtrirė dhe ėshtė dukur shumė e relaksuar.
Sipas spekulimeve, cigarja e dyshimtė ėshtė njė ‘blunt’- cigare e mbushur me marihuanė, qė ėshtė popullarizuar me muzikėn hip-hop.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi