Lorik Cana pranė fejesės me Miss Albania 2010

Shko poshtė

Super Lorik Cana pranė fejesės me Miss Albania 2010

Mesazh nga Nora prej Tue Jan 17, 2012 10:18 amĒfarė s’po flitet e ē’nuk po shkruhet pėr kėtė Lorikun tonė. Pas lidhjes tejet tė bujshme me kėngėtaren Adelina Tahiri, tė tjera histori janė zbardhur sė fundmi nga miq tė afėrt tė futbollistit. Lorik Cana do tė fejohet me miss-in Arnita Beqiraj. Ky ėshtė thashethemi qė prej javėsh qarkullon mes gjithė anėtarėve tė Aleancės Kuq e Zi, ku dy tė pėrfolurit bėjnė pjesė.

Sipas informacioneve qė disponon Bluetooth, ēifti i ri ėshtė njohur pikėrisht gjatė takimeve tė Aleancės sė drejtuar nga Kreshnik Spahiu, madje sipas burimeve tona, tė dy bashkė kanė kėmbėngulur qė tė jenė bashkė nėpėr aktivitete. Lorik Cana dhe Miss Albania 2010 janė parė gjithashtu shpesh nėn shoqėrinė e njėri-tjetrit tek “Qofte Gjakova”, qė siē duket ėshtė lokali i preferuar i futbollistit kur vjen nė Tiranė, ku dhe kanė shkėmbyer puthje me njėri-tjetrin.

Siē thonė miq tė afėrt tė futbollistit sa herė ka grumbullime me Kombėtaren Cana i pėrkushtohet vetėm miss-it tė tij. Tė njėjtat burime thonė se ai ka takuar edhe prindėrit e bukuroshes pėr t’i dhėnė njė karakter mė serioz lidhjes sė dashurisė. Siē flitet lidhja e ēiftit ka arritur nė atė stad sa shumė shpejt mund tė ndodhė edhe fejesa mes tė dyve, megjithėse pėr ta bėrė kėtė mungon vetėm shkėmbimi i nishaneve.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Lorik Cana pranė fejesės me Miss Albania 2010

Mesazh nga Lordi prej Tue Jan 17, 2012 10:24 am

Perhajer edhe je fac vet

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Lorik Cana pranė fejesės me Miss Albania 2010

Mesazh nga Zyma prej Tue Jan 17, 2012 4:43 pm

Thashetheme

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Lorik Cana pranė fejesės me Miss Albania 2010

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi