Aleanca Kuq e Zi bashkon Lorikun me Gentn

Shko posht

Super Aleanca Kuq e Zi bashkon Lorikun me Gentn

Mesazh nga Nora prej Tue Jan 17, 2012 10:20 amM n fund nj histori dashurie pr Genta Ismajlin?! sht ky nj tjetr thashethem q prej kohsh zien n rrethet e gazetarve e miqve artist t kngtares dhe futbollistit.

Gjithka thuhet se ka nisur ne takimet e Aleances Kuq e Zi, ashtu si historia me miss-in, ku te dy emrat e perfolur, Genta dhe futbollisti me fam botrore Lorik Cana, bjn pjes. T dy bashk kan qn gjithashtu pjes e himnit t ksaj Aleance.

Sipas zrave pran dy t prmendurve, gjat kohs q Loriku sht n Kosov ata frekuentohen shpesh me njri-tjetrin. Genta Ismajli q pas ndarjes nga Miloti nuk ka pasur asnj histori dashurie t br publike n media, ndrsa Loriku pas ndarjes nga Zana Krasniqi, lidhja e par q i sht br publiku ka pasur nj sr historish dashurie, mes t cilave prmendim lidhjen me Adelina Tahirin, me modele, me nje pornostare si dhe me nj grua disa vjet me t madhe se ai.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi