Rezarta: Kosova ėshtė Shqipėri

Shko poshtė

Super Rezarta: Kosova ėshtė Shqipėri

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 19, 2012 9:48 amKėngėtarja nga Shqipėria, Rezarta Shkurta, ka njoftuar se ėshtė duke pėrgatitur albumin e saj tė dytė, i cili do tė vijė afro pesė-gjashtė vite pas albumit tė parė.
“Po punoj shumė, si unė ashtu edhe bashkėpunėtori im Elgit Doda, pėr tė sjellė njė album me shumė larmi dhe cilėsi. Ka nisur puna mbarė, janė realizuar kėngė shumė tė bukura dhe kjo mė jep njė shtysė pėr tė vazhduar”, ka deklaruar Rezi nė njė intervistė pėr Paloma.

Duke i komentuar sukseset dhe mosarritjen nė vitin qė lamė pas ajo ėshtė shprehur: “Nuk mund tė them absolutisht negative, por edhe nuk mund tė them qė realizova 100 % ato qė dėshiroja”.

Ajo ėshtė pyetur se ēfarė e lidh me Kosovėn duke qenė se ishte e pranishme nė mediat kosovare nė xhirimet e fundvitit.

“Ėshtė njėsoj sikur tė mė bėjė pyetjen se ē’mė lidh me Durrėsin apo Tiranėn apo ndonjė qytet tjetėr. Pėr mua kudo qė flitet shqip ėshtė kėnaqėsi tė performoj. Kosova ėshtė Shqipėri, kėshtu qė nuk ka asnjė diferencim”, ishte pėrgjigja e kėngėtares.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Rezarta: Kosova ėshtė Shqipėri

Mesazh nga Gonna prej Thu Jan 19, 2012 5:02 pm

qitu pom pelqen :D

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi