C.Ronaldo “pėrze nga shtepia” nėnėn pėr Irinėn

Shko poshtė

Super C.Ronaldo “pėrze nga shtepia” nėnėn pėr Irinėn

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 19, 2012 10:30 amZgjedhje e vėshtirė pėr Christiano Ronaldon. Dueli Dolores-Irina shpalli fituese rusen Shayk. Nuk bėhet fjalė pėr njė trekėndėsh rozė por pėr njė tjetėr lloj dashurie.

Irina dhe Ronaldo, pas dy vjetėsh historie rozė do tė bashkėjetojnė nė apartamentin luksoz qė mė parė ylli portugez ndante me tė ėmėn Dolores. Pėr t’i dhėnė pėrfundimisht lamtumirėn Piter Panit tė tij Ronaldo, nuk mund tė vijonte bashkėjetesėn mė dy gratė mė tė rėndėsishme tė jetės, ndaj transferoi Dolores nė njė tjetėr apartament.

Dolores po e pėrjeton shumė keq kėtė ngjarje dhe pėr faktin se nuk mund tė kujdeset mė pėr nipin e saj. Christiano ka marrė njė babysiter duke e pėrjashtuar tė ėmėn nga jeta e tij.

Tashmė Dolores, shprehet publikisht se Irina ia doli ta ndajė kėtė familje dhe se ajo do tė bėjė tė njėjtėn gjė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi