iPhone 4S ik nga burgu!

Shko posht

Super iPhone 4S ik nga burgu!

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jan 21, 2012 5:34 pm


Shfrytzuesit t cilt dshirojn t ken liri m t madhe pr
sa i prket asaj se far mund t bjn me t prkdhelurin e tyre,
iPhone 4S, padyshim do ti gzoj informata se m n fund sht paraqitur
jailbreaku afatgjat (untethered) pr kt pajisje (n t vrtet edhe
pr iPad 2).
Edhe pse ueb-faqja
e cila sht host i jailbreakit n kohn e shkrimit t lajmit ishte
jasht dispozicionit pr shkak t mbingarkess s serverit, duhet thn
se ekzistojn faqet alternative.
Jailbraku quhet GreenPois0n Absinthe dhe duhet instaluar n iOS 5.0 ose
5.0.1 (dhe at pr momentin duke prdorur Mac OS X, derisa versioni pr
Windows do t arrij s shpejti), e sipas paralajmrimeve instalimi i
ndonj versioni t ardhshm t iOS-it do t anuloj kt jailbreak.
Natyrisht, nse bni jailbreak m nuk vlejn garancit q ka dhn
kompania pr pajisjen._________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi