Ledri provokohet nga Elvana

Shko posht

Super Ledri provokohet nga Elvana

Mesazh nga Nora prej Fri Jan 27, 2012 6:59 amJan t dy shum t lakuar edhe pr simpatin e tyre, ajo shpesh her quhet seksi, e ai sipas nj klasifikimi m i pashm n skenn shqiptare.
sht ky Ledri Vulaj, i grupit Skillz, dhe Elvana Gjata q, si duket, tashm nuk i ka vetm kmbt e gjata, pro lvizja dhe qndrimi i saj trheq vmendjen e meshkujve, qofshin kta edhe kolegt e saj.
E Ledri, si duket n kt foto, nuk ka mundur dot pa u tunduar nga kngtarja bukuroshe. Por, far po mendon vall djaloshi nga Prishtina, teksa sht ulur afr Elvans?

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi