Rinohet Shkurte Fejza

Shko posht

Super Rinohet Shkurte Fejza

Mesazh nga Nora prej Fri Jan 27, 2012 6:59 amKngtarja e super-hitit mbarshqiptar Xhamadani vija-vija, Shkurte Fejza, si duket i ka plqyer kaq shum dora e fotografit Veton Osmani, kur ai i fotografoi jav m par dy vajzat e saj, sa vendosi q edhe ajo t bj te i njjti fotograf disa fotografi.
Si e shihni n kt foto, kngtarja kosovare Shkurte Fejza vjen me pozimet e saj shum elegante, si nj vajz e re. Kto foto artistja i ka realizuar pr qejf dhe nuk do t jet vetm nj, por plot nj set fotografish.
Nse duket kshtu n form dhe si nj vajz 25-vjeare, kjo sht edhe fal dors t fotografit, pasi vetm dy muaj m par artistja i ka mbushur 52 vjet.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi