Shakira dhe Pique s shpejti prindr?

Shko posht

Super Shakira dhe Pique s shpejti prindr?

Mesazh nga Nora prej Fri Jan 27, 2012 7:02 amNdr iftet m n z, Gerard Pique dhe Shakira, besohet se jan n pritje t fmiut t tyre t par, teksa n plan sht edhe martesa.
Sipas People, kngtarja kolumbiane dhe futbollisti spanjoll do t bhen shpejt prindr, por para se Shakira t sjell n jet fmiun e par, ata edhe do t martohen.
Shakira dhe Pique jan n lidhje q nga shkurti i vitit t kaluar dhe vazhdimisht kan qen t prfolur pr dashurin e tyre mjaft stabile, q nuk mbeti pa u shfaqur as npr evenimentet e mdha sportive.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi