iPhone 5 do tė dalė nė verė?

Shko poshtė

Super iPhone 5 do tė dalė nė verė?

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jan 28, 2012 12:08 pm


A do tė dalė iPhone 5 nė verėn e kėtij viti? "Apple" nuk jep asnjė detaj
dhe asnjė datė nė lidhje me nxjerrjen e produktit tė ri. Eshtė njė
rregull i kompanisė.


Motivi ėshtė i thjeshtė:
Duhet rritur pritshmėria e blerėsve, me qėllim qė shitja e produktit tė
ketė sukses. Kėshtu qė ėshtė shumė e vėshtirė tė nxjerrėsh ndonjė detaj
nga ata tė "Apple".

Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga site
9to5Mac.com, megjithatė mund tė jetė vetėm njė bllof. Tė gjithė e dimė
se herėt apo vonė "Apple" do tė hedhė njė tjetėr iPhone nė treg, por jo
pėrpara se blerėsit tė kenė shijuar iPad3, qė pritet tė dalė nė muajin
mars.

Ky site nuk ėshtė nė gjendje tė pėrshkruajė se si do tė
jetė iPhone 5, sepse deri tani qarkullojnė shumė prototipe. Kjo ėshtė
njė shenjė se "Apple" ende nuk ka vendosur se cilėn 'fytyre' do t'i japė
kėtij smartphone tė vyer.Pėr tė gjithė ata persona tė magjepsur pas
teknologjisė e qė sigurisht kanė edhe buxhetin e mjaftueshėm pėr ta
pėrballuar, u themi qė tė presin edhe pak sepse sipas gjasave iPhone 5
sė shpejti do tė jetė nė duart e tyre.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi