Rihanna bhet biondin

Shko posht

Super Rihanna bhet biondin

Mesazh nga Nora prej Sun Feb 05, 2012 3:21 pmE kemi par me flok kaurrela, t drejta, t gjata, t shkurta, t kuqe, kafe, t zeza etj., por ndryshimi i saj i fundit ishte me t vrtet trondits.
Bhet fjal pr kngtaren Rihanna, e cila sht fotografuar dje me nj ngjyr t re floksh, bionde dhe t drejta, transmeton BW.
Nj ndryshim n ekstrem 23 vjeares, ndryshim ky q sht komentuar nga t gjith dhe sigurisht jo pr mir.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi