Anonymous hyn nė mailin e presidencės Siriane

Shko poshtė

Super Anonymous hyn nė mailin e presidencės Siriane

Mesazh nga D3M1 prej Fri Feb 10, 2012 11:00 pm


Anonymous kanė arritur tė depėrtojnė nė mailin e disa anėtarėve tė presidencės Siriane.Ata
madje kanė depėrtuar nė serverin e mailit dhe pa shumė punė arritėn
deri te e-mailėt e ministrit sirian pėr punėt presidenciale, fjalėkalimi
i tė cilit ishte 12345.

Janė “hakuar” krejtėsisht 78 llogari tė njerėzve nga presidenca, e
Anonymous thonė se madje 31 prej tyre kishte fjalėkalimin 12345, e ishin
hasur edhe fjalėkalimet si testing, system, iloveyou, 123vivasyria dhe
tė ngjashme.

Rreth asaj se ēfarė ėshtė gjetur nė kėto llogari, mė shumė mund tė lexoni kėtu.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi