Linda Halimi fejohet me Big D?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Linda Halimi fejohet me Big D?

Mesazh nga Nora prej Mon Feb 20, 2012 8:28 amĖshtė ky lajmi i madh tė cilin nė njėfarė mėnyre e konfirmon Panorama, pasi mediumi nga Shqipėria beson se kėngėtarja Linda Halimi ka kurorėzuar dashurinė me reperin amerikan Big D.
Para shumė kohėsh ishte spekuluar se Linda mund tė ketė njė marrėdhėnie dashurie me Big D, por kėngėtarja shpejt i mohoi kėto zėra duke deklaruar pėr Telegrafin se ka vetėm marrėdhėnie shoqėrie me reperin. Sidoqoftė, Panorama zbulon se kot ēifti nuk ka qėndruar sė bashku.

Madje Panorama beson se udhėtimet e shpeshta nė SHBA tė Lindės po ashtu nuk kanė qenė tė rastėsishme, pasi ajo ka takuar prindėrit e Davon Edėards, ndryshe i njohur si Big D. Dhe kėshtu, nė ditėn e Shėn Valentinit ata e kurorėzuan dashurinė e tyre me fejesė.

Zyrtarisht kėto pohime nuk janė tė konfirmuara, por duke parė statuset nė profilin e Lindės sė Facebook mund tė konstatojmė se lajmi mund tė jetė shumė i vėrtetė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi