Microsoft sulmon Dropboxin?

Shko posht

Super Microsoft sulmon Dropboxin?

Mesazh nga D3M1 prej Mon Feb 20, 2012 8:16 pm


N nj ueb faqe italiane u paraqiten informata (t pa
verifikuara) se Microsoft synon q shrbimin e vet t ruajtjes s t
dhnave n re ta realizoj prmes shtesave pr Windows dhe Mac OS X.
Me
kt ai do t rrezikonte tej mase Dropboxin, pr shkak se si prparsi e
Dropboxit theksohej lehtsia e prdorimit si dhe prkrahja pr shum
platforma.

Gjithashtu, atyre t cilve nuk ju mjaftojn 25 gigabajt hapsir pa
pages, do t mund t paguajn 10, 25 ose 50 dollar pr 20, 50,
respektivisht 100 gigabajt hapsir shtes.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi