Shpjegimi pėr zėrat misterioz nė Prishtinė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Shpjegimi pėr zėrat misterioz nė Prishtinė

Mesazh nga D3M1 prej Wed Feb 29, 2012 7:47 pm


Mėngjesin e tė martės (02:30 – 3:00) nė rajonin tonė janė
dėgjuar zėra tė ēuditshėm tė cilėt dhe janė regjistruar nga shumė
njerėz, e disa prej tyre edhe mund tė jenė frikėsuar.

fakt, ajo qė ndodhi ishte vetėm njė pėrplasje e energjive tė larta
elektromagnetike, qė nė shkencėn e zėrit njihet si gravitacion akustik.

Sė fundmi pas shfaqjes sė kėtyre zėrave anė e mbanė botės janė
pėrhapur dhe teoritė konspirative se po afrohet apokalipsi apo fundi i
botės.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi