Themeluesi i Twitter: Mos rrini shum n Twitter, ju bn dm

Shko posht

Super Themeluesi i Twitter: Mos rrini shum n Twitter, ju bn dm

Mesazh nga D3M1 prej Wed Mar 07, 2012 12:35 pm


Bashkthemeluesi i Twitter u ka br thirrje 500 milion prdoruesve
t rrjetit social q n vend q t qndrojn shum koh n Twitter, t
bjn dika tjetr. Christopher Stone tha se ai nuk do q njerzit t
shpenzojn shum koh n rrjetin social pasi kjo sht e pashndetshme.
Por prdoruesit thon se rrjeti social t krijon shum varsi dhe ka
nga ata q rrin 12 or duke u marr me t. Por Stone thot se
prdoruesit kan mundsi angazhimi m t shndetshme se kjo q t
qndrojn n Twitter.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi