23 vjeqari Peshon 300 kg (VIDEO)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super 23 vjeqari Peshon 300 kg (VIDEO)

Mesazh nga Nora prej Thu Mar 08, 2012 9:44 amRobert Gibs, 23 vjeē, nga Kalifornia para disa ditėsh ka publikuar njė xhirim nė YouTube duke kėrkuar ndihmė pėr mbipeshėn e tij. Pesha e tij lėviz nga 270 deri nė 320 kilogramė.
Nė video i riu thotė se ka frikė se do tė vdesė nga mbipesha para se tė rriten mbesa dhe nipi i tij, pėr tė cilėt pohon se janė arsyeja kryesore pse dėshiron tė humbė nė peshė.


Ai ka treguar se ka provuar gjithēka, nga dieta deri te trajtimet mjekėsore, pėr tė humbur nė peshė. Pėrmes xhirimit ai kėrkon ndihmė nga kushdo- mjekėt, nutricionistėt, trajnerėt personalė etj., dhe mendon se kjo video ėshtė shpresa e fundit qė i ka mbetur.

Ndėrkohė, thuhet se kjo video ka ndikuar qė Gibsit t’i ofrohet ndihmė nga ekspertėt dhe ai ėshtė nė proces pėr t’iu nėnshtruar programeve tė ndryshme pėr tė zvogėluar peshėn e madhe.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: 23 vjeqari Peshon 300 kg (VIDEO)

Mesazh nga Albii prej Thu Mar 08, 2012 2:42 pm

Kur done pa expert bjen ne pesh
avatar
Albii
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi