Facebook – Pink, kujdes ėshtė virus: “Mijėra kompjutera tė infektuar”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Facebook – Pink, kujdes ėshtė virus: “Mijėra kompjutera tė infektuar”

Mesazh nga D3M1 prej Sun Mar 11, 2012 10:12 pm


Njė version i Facebook“femėr” po qarkullon nė internet. Njė aplikim ju lejon tė ndryshoni
ngjyrėn e profilit tuaj nė Facebook. Kėshtu qė shumė vajza kanė rėnė pre
dhe kanė infektuar kompjuterin. Pėr kėtė autoritetet ligjore kanė
lėshuar deklaratėn e mėposhtme:
“Nė Facebook ėshtė duke qarkulluar njė aplikim i quajtur
“Facebook-Pink”qė ju kėrkon tė zėvendėsoni profilin e vjetėr blu me njė
ngjyrė tė re tė kuqe. Duke klikuar mbi ikonėn e aplikimit “mė pėlqen”,
instalohet nė kompjuterin tuaj njė virus”.

Lidhur me kėtė kėshillohet tė jeni tė kujdesshėm qė tė mos klikoni nė
ikonėn nė fjalė dhe tė hiqni ikonėn “Facebook Pink”. Mė pas pėrditėsoni
antivirusin tuaj.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi