Ervis Bregu,fitoi 25 000 euro ne “Kush do tė bėhet Milioner” (VIDEO)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Ervis Bregu,fitoi 25 000 euro ne “Kush do tė bėhet Milioner” (VIDEO)

Mesazh nga D3M1 prej Tue Mar 13, 2012 5:09 pm


Ervis Bregu ka arritur t′u pėrgjigjej saktė 14 pyetjeve tė
parashtruara nė lojėn “Kush do tė bėhet Milioner” nė TV Klan duke fituar
25.000 euro, njofton Portali Albeu.com.
Gjatė emisionit tė fundit, Ervisi ishte i vetmi qė dha pėrgjigje tė
saktė nė pyetjen pėr gishtin e shpejtė, pyetjet e para i kaloi me
vėshtirėsi, ndėrsa pyetjet mė tė vėshtira i kaloi me lehtėsi, duke
treguar njohuri dhe interpretim tė qartė.

Kėshtu, Ervisi arriti deri nė pyetjen e 13-tė. Ndėrkohė drama,
tensioni dhe showi vazhdoi sonte ku Ervisi pas shumė dilemave iu
pėrgjigj saktė edhe pyetjes sė 14-tė.

Nė pyetjen e 15-tė, Ervisi nuk ishte i sigurtė dhe pėr tė mos
rrezikuar shumėn e fituar, vendosi tė tėrhiqej duke marrė me vete 25.000
euro.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ervis Bregu,fitoi 25 000 euro ne “Kush do tė bėhet Milioner” (VIDEO)

Mesazh nga Nora prej Thu Mar 15, 2012 4:11 pm

E kom ndjek shum i meqnur ishte Ervisi bravoo bravoo

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi