BabaStars vs Noizy, kush kė e rrahu? (video)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super BabaStars vs Noizy, kush kė e rrahu? (video)

Mesazh nga D3M1 prej Fri Apr 27, 2012 2:50 pm


Reperi nga Shqipėria, Noizy, ka shfrytėzuar profilin e tij nė
Facebook pėr tė demantuar se ai ėshtė rrahur nga BabaStars. Ai ka
postuar edhe njė video, ku shfaqet shėndoshė e mirė dhe ku po ashtu
shfaq njė stoli tė njė prej anėtarėve tė BabaStars. Tė njėjtėn gjė mė
vonė e kanė bėrė edhe kėta tė fundit, me Ledrin qė e ka ftuar Noizyn pėr
duel tjetėr nė Zurich.
Ngjarja e cila besohet tė ketė
ndodhur nė aeroportin e Zurichut nė ora 9:00 tė mėngjesit ka pasur pėr
protagonistė anėtarėt e ‘labelit’ BabaStars dhe reperin e OTR, Noizyn,
ashtu si njė mik tė kėtij tė fundit. Burimet e Telegrafit kanė
konfirmuar se Noizy ka pėsuar lėndime dhe se ėshtė rrahur nga BabaStars,
por kėtė e ka demantuar reperi kontravers.

“Nė Zurich nė gjendje shumė tė mirė. Thuju atyre ta bėjnė njė video
tani pasi Noizy e bėri hahahahahha”, ėshtė shprehur Noizy nė profilin e
tij nė Facebook.

Mė poshtė mund tė shihni dhe videon nė tė cilėn Noizy ‘reklamon’
pjesėt e trupit tė tij nė ora 15:00, vetėm 20 minuta pas lansimit tė
lajmit nga ana jonė. Noizy nė kėtė video po ashtu ka shfaqur njė stoli e
cila besohet se i takon njė prej figurave kryesore tė BabaStars,
Ledrit.

Nga ana tjetėr, disa orė pas rrahjes, anėtari i BabaStars, Visar
Shala, ka postuar njė fotografi ku ėshtė shfaqur shėndoshė e mirė dhe pa
shenja nga rrahja. Pos Visarit, nė Twitter ėshtė shprehur edhe Ledri, i
cili ka shkruar:

“A osht bajram sot a?! Se i kena pre dy kurbana pėr hapjen e
Duplex-Club nė Zurich Mo-fo City1 haha That’s What’s Up, BabaStars”, ka
theksuar Ledri duke i quajtur anėtarėt e OTR, Noizyn dhe Onzinon si
kurbanė pas rrahjes.

Kėshtu, ende nuk dihet sakt se kush kė e ka rrahur, por njė gjė ėshtė
e sigurtė – Pėrēarjet dhe konfliktet mes reperėve shqiptarė jo qė do tė
ndalen, por vetėm sa janė intensifikuar pas kėtij incidenti.

Video nga Noizy:Video nga BabaStars:_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi