Gjėrat qė meshkujt nuk i pranojnė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Gjėrat qė meshkujt nuk i pranojnė

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri May 04, 2012 5:42 amNgjashėm sikurse femrat, edhe meshkujt kanė shprehitė e tyre tė cilat nuk duan t’ia zbulojnė askujt, e nė veēanti JO femrave.
Meshkujt masturbojnė shumė mė shpesh sesa mendojmė
Edhe pse partneri juaj ndoshta nuk do t’ua pranojė, megjithatė shumica e meshkujve masturbojnė ēdo ditė edhe atė disa herė. Nėse e gjeni mashkullin tuaj duke plotėsuar nevojat e veta, mos bėni panik dhe mos e konsideroni kėtė si tradhti ose perversitet, sepse kjo ėshtė teknika e tyre e relaksimit, sikurse qė ėshtė pėr femrat dushi i ngrohtė i mbrėmjes.

Edhe meshkujt argėtohen me filmat romantikė
Rrallė ndonjė mashkull do ta pranojė hapur se i pėlqen tė qeshet me komeditė romantike, mirėpo shumica e tyre i pėlqejnė filmat e tillė.

Ata duan tė dinė gjithēka pėr ju
Po, po, nuk janė femrat tė vetmet qė duan ‘t’i fusin hundėt’ nė tė kaluarėn e tė tjerėve. Ngjashėm sikurse agjentėt sekretė, meshkujt do tė shfrytėzojnė tė gjitha burimet e mundshme pėr tė ditur gjithēka pėr ju, ndėrsa njė shembull ėshtė Facebooku, i krijuar pėr informata tė tilla. Jini tė gatshme, sepse do t’ju pyesė pėr secilin shok qė keni apo pėr ndonjė tjetėr qė dėshiron tė shoqėrohet me ju.

Edhe meshkujt kanė komplekse
Edhe pse femrat janė eksperte nė zbulimin e tė metave nė dukjen e tyre, as meshkujt nuk qėndrojnė larg me kėtė aftėsi. Edhe ata vuajnė kur janė pėrpara pasqyrės dhe shohin barkun e tyre, i cili ka filluar tė rritet dhe fillojnė ta pyesin veten: “Kur ka ndodhur kjo?”. Edhe ata i provojnė pantallonat dhe kėmishėt nga e kaluar, pėr tė kuptuar nėse akoma kanė tė njėjtin numėr. Edhe pse kėtė nuk do ta thonė asnjėherė, edhe ata vuajnė nga ndryshimet qė i sjell jeta dhe mosha.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 27
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi