Mihrija dhe Naimi ‘rimartohen’

Shko poshtë

Super Mihrija dhe Naimi ‘rimartohen’

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri May 04, 2012 2:40 pmÇifti i njohur kosovar Naim Abazi dhe Mihrije Braha, kanë festuar 20 vjetorin e martesës.
Çifti për 20 vjetorin e tyre kanë realizuar një set fotografish dhe janë veshur sikur një çift i sapo martuar.

Për fotografi të çiftit është përkujdesur fotografi Avni Selmani._________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Super Re: Mihrija dhe Naimi ‘rimartohen’

Mesazh nga edi-viti prej Fri May 04, 2012 5:18 pm

urimeeeee vertet jan nje qift i bukur..shum sukese edhe ne te ardhmen naim dhe mirihje..

_________________
Krejt pom presin mu per me fillu,
krejt jon munu po smujn mem rxu,
ju kom tregu qe mos me u mundu,
sum kan besu qe qysh jon rxu.


avatar
edi-viti
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 21950
Mosha : 26
Viti: : 01/08/1991
Vendbanimi: : Milano
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Super Re: Mihrija dhe Naimi ‘rimartohen’

Mesazh nga Nora prej Sat May 05, 2012 6:58 am

Shum shum bukur ishalla edhe shum vite se bashku

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Super Re: Mihrija dhe Naimi ‘rimartohen’

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi