Dafina dhe Ledri publikojnė puthjen e parė(Video)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Dafina dhe Ledri publikojnė puthjen e parė(Video)

Mesazh nga D3M1 prej Fri May 11, 2012 9:50 pmĒifti prej kohėsh janė tepėr aktivė nė facebook ku furnizojnė fansat e
tyre jo vetėm me aktivitetet muzikore por edhe me moment ngajeta
intimeTashmė nuk pėrbėn lajm lidhja mes Dafina Zeqirit dhe Ledri Vulaj.
Ēifti prej kohėsh janė tepėr aktivė nė facebook ku furnizojnėfansat e tyre jo vetėm me aktivitetet muzikore por edhe me moment
ngajeta intime.
Gjithnjė e mė tepėr Ledri dhe Daffy publikojnė foto
nga koncerte apo evenimente ku duken sė bashku. Por, asnjėherė nuk kanė
publikuar ndonjė foto qė tė konfirmojė lidhjen e tyre.
Derisa mė nė
fund ēifti ka vendosur qė tė publikojnė njė video amatore nė Twitter ku
kanė filmuar veten e tyreduke u puthur. Pas ēiftit Rozana Radi dhe Mc.
Kresha, ata bėhen ēifti i dytė pėr kėtė vit qė bėjnė publike lidhjen nėpėrmjet njė filmimi ku shfaqen duke u puthur.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi