Hynė tė vjedhin – harrojnė Facebookun hapur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Hynė tė vjedhin – harrojnė Facebookun hapur

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue May 15, 2012 3:51 pmDy kriminelė kolumbianė duke kėrcėnuar me armė kanė vjedhur njė internet kafe nė qytetin Cali, por fatkeqėsisht, njėri prej tyre e ka lėnė hapur profilin e tij nė Facebook nė njėrin nga kompjuterėt.

Gizmodo raporton se dy hajnat kanė hyrė nė internet kafe, janė ulur nė dy kompjuterė dhe e kanė shfrytėzuar njė kohė internetin. Kur janė drejtuar qė ta paguanin faturėn, kanė nxjerrė armėt dhe kanė marrė tė gjitha paratė nga arka.

Pas largimit tė tyre, punėtori i ka thirrur policėt, tė cilėt nė njėrin nga kompjuterėt qė i kishin pėrdorur kriminelėt kanė gjetur tė hapur profilin nė Facebook.

Nga profili, policia ka marrė emrin dhe mbiemrin e hajnit dhe adresėn e tij, ndėrsa mė pas vjedhėsit janė arrestuar dhe tash gjenden nė burg.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi