Ka 33 vjet, 3o fmij e 11 gra

Shko posht

Super Ka 33 vjet, 3o fmij e 11 gra

Mesazh nga D3M1 prej Mon May 21, 2012 1:34 pm


Dezmond Heet, i cili ka 33 vjet dhe sht baba i 30 fmijve me 11 gra,
ka krkuar ndihm nga shteti pr t paguar alimentacionet. Ai n
shtetin amerikan Tenesi sht i njohur, meq para tri vjetsh para
gjykats kishte pranuar se ka 221 fmij dhe kishte premtuar se aty do
t ndalej.

Heet bn nj pun q paguhet pak, kurse gjysma e
pags s tij shkon n llogari t 11 grave, q jan nna t fmijve t
tij. Kur ndahen parat, del se disa nga fmijt e tij marrin 1,49
dollar n muaj.

Ai e ka lutur gjykatn q ti lejoj nj
ndrprerje t pagimit t alimentacioneve meq mezi po ia del me pagn e
tij minimale. Ai pohon se ua din emrin q t 30 fmijve si dhe
datlindjet e tyre. Fmija e tij m e vjetr sht 14 vje.

Heet
hern e fundit doli para gjyqit n maj t vitit 2009, kur kishte 21
fmij. Ather kishte deklaruar se nuk e ka ndrmend t ket fmij t
tjer.

Heeti nuk sht babi seri i vetm, i cili u b lajm
dite. Lojtari i ligs NFL, Antonio Kromarti, ka 28 vjet dhe sht baba i
10 fmijve me tet gra n gjasht shtete t ndryshme.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ka 33 vjet, 3o fmij e 11 gra

Mesazh nga Nora prej Tue May 22, 2012 6:04 am

i fort koka bree :P hahaha

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ka 33 vjet, 3o fmij e 11 gra

Mesazh nga Daffina prej Tue May 22, 2012 12:33 pm

Do te jete nje familje shum interesante!

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ka 33 vjet, 3o fmij e 11 gra

Mesazh nga edi-viti prej Tue May 22, 2012 5:51 pm

krejt budall qenkaa valla

_________________
Krejt pom presin mu per me fillu,
krejt jon munu po smujn mem rxu,
ju kom tregu qe mos me u mundu,
sum kan besu qe qysh jon rxu.


avatar
edi-viti
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 21950
Mosha : 26
Viti: : 01/08/1991
Vendbanimi: : Milano
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ka 33 vjet, 3o fmij e 11 gra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi