Ēiljeta: Nisem pėr Meksikė, s’jam nė finalen e “Top Fest”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Ēiljeta: Nisem pėr Meksikė, s’jam nė finalen e “Top Fest”

Mesazh nga D3M1 prej Tue May 29, 2012 10:14 am


Kėngėtarja Ēiljeta Xhilaga e cila arriti tė hyjė nė finalen e
festivalit “Top Fest 9” me kėngėn “Maria”, ka pohuar se nuk do tė mundet
tė jetė e pranishme nė natėn finale tė kėtij festivali.
“Do
tė shkoj nė Meksikė. Njė mike e imja shumė e mirė martohet dhe dua qė tė
jem patjetėr nė dasmėn e saj. I kam njoftuar kohė mė parė drejtuesit e
“Top Fest” dhe kėshtu, siē e kuptuat, nuk do tė jem nė finale. Qėllimin
qė i kisha vėnė vetes e arrita. Publiku e priti shumė mirė kėngėn”, ka
pohuar ajo.

Ēiljeta ka zbuluar edhe se ėshtė duke u pėrgatitur qė kėtė verė tė sjellė njė videoklip tė ri.

“Natyrisht, jam duke punuar pėr kėngė tė re. Jam duke zgjedhur
materiale dhe shumė shpejt, do tė vij me njė videoklip”, ka shtuar
Ēiljeta.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi