Rita Ora, 11 tatuazhe nė trup

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Rita Ora, 11 tatuazhe nė trup

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jun 04, 2012 12:34 pm


Rita Ora po bėn nam me kėngėt e saj, me temperamentin dhe ritmet e
zjarrta tė vallėzimit tė saj. Me hitet si “Hot right now” dhe “How We
Do” vajza me prejardhje nga Kosova nuk ka tė ndalur. Shihet qysh tash:
Viti 2012 do tė jetė definitivisht viti i Rita Orės.

Por
jo vetėm kaq. Rita 21 vjeēe, tė cilėn e krahasojnė gjithnjė mė shumė me
Rihanna-n, ka edhe njė gjė tė pėrbashkėt me kėngėtaren 24 vjeēare nga
Barbadosi: Shijen pėr tatuazhet. Ajo ka njė numėr tė madh tatushė nė
pjesė tė ndryshme tė trupit.

Pjesėn e epėrme tė krahut ia
zbukuron njė figurė e perėndisė antike greke tė dashurisė, Afroditės.
“Nė krahun tim tė majtė ėshtė Afrodita, perėndeshja greke e dashurisė
dhe ajo mban zemrėn time nė duar. Ky ishte tatuazhi im i tetė dhe mė i
dashuri ndėrsa gjithsej kam 11 tatu", citon shtypi gjerman Rita Orėn.


kyqin e dorės ajo ka njė tatu tė spirancės, e cila sipas saj simbolizon
“ lidhjen me tokėn dhe fuqinė”. Nė gishtėrinjtė e saj Rita ka tatuazhe
me fjalė si “Love”, “Promise” etj. nė krahun e djathtė ka tė shkruar
emrin e motrės, aty afėr emrin e shoqes mė tė ngushtė etj.

Edhe veshėt e Ritės janė tashmė “tė zėnė”. “Mbrapa veshėve e kam shenjėn e zodiakut tė shigjetarit dhe shkronjėn R!

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi