Ėndrrat erotike tė femrave dhe meshkujve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Ėndrrat erotike tė femrave dhe meshkujve

Mesazh nga D3M1 prej Wed Jun 06, 2012 1:48 pm


Lidhur me kėtė dukuri, njė studim i
pėrbashkėt i Universitetit tė Amsterdamit dhe atij tė Groningenit, ka
treguar se fantazitė seksuale qė i mbajmė nė mendje gjatė ditės, na
shfaqen tė deformuara natėn.Tė gjithė, herėt a vonė, e shohim njė ėndėrr erotike. Ndėrsa shumė prej nesh, kanė njė ėndėrr erotike qė u pėrsėritet.

Lidhur me kėtė dukuri, njė studim i pėrbashkėt i
Universitetit tė Amsterdamit dhe atij tė Groningenit, ka treguar se
fantazitė seksuale qė i mbajmė nė mendje gjatė ditės, na shfaqen tė
deformuara natėn. Dhe kjo realizohet, duke e rritur aftėsinė e tė
menduarit analitik tė ėndėrruesit.

Ai ka treguar gjithashtu se 8 nė 100 njerėz, shohin
ėndrra erotike ēdo natė, nė gjysmėn e rasteve madje edhe duke arritur
orgazmėn. Mė poshtė, renditja e ėndrrave mė tė shpeshta erotike qė
shohin femrat dhe ato qė shohin meshkujt:
Femrat

Duke bėrė seks me partnerin ose njė ish

Duke bėrė seks oral

Duke bėrė seks me partner tė panjohur

Duke qenė e preferuar nga meshkujt

Meshkujt

Duke bėrė seks me partneren ose njė ish

Duke bėrė seks me shumė partnere

Duke bėrė seks oral

Duke provuar pozicione tė reja nė seks

Ndėrkaq, tė gjithė studimet arrijnė nė pėrfundimin e
njėjtė, se nė ėndrrat e tyre erotike, si meshkujt dhe femrat, shohin
atė qė nuk e realizojnė dot gjatė ditės.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi