Shatėrvani qė kushtoi 170 milionė euro (Foto)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Shatėrvani qė kushtoi 170 milionė euro (Foto)

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Oct 02, 2012 8:26 pm
Shatėrvani ėshtė i gjatė 275 metra, ndėrsa uji arrin lartėsi deri nė 73 metra.

Pėr ta zbukuruar edhe mė shumė atmosferėn, ata krahas efekteve speciale tė dritave e kanė pėrfshirė edhe muzikėn tradicionale arabe dhe muzikėn pop ndėrkombėtare._________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi