Dy kosovarė vdesin nė njė aksident nė Malin e Zi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Dy kosovarė vdesin nė njė aksident nė Malin e Zi

Mesazh nga Lordi prej Sat Jul 25, 2009 10:48 pm


Dy anėtarė tė familjes Kryeziu nga Kosova kanė humbur jetėn nė njė aksident tė rėndė automobilistik dje pasdite, nė afėrsi tė Podgoricės.
Ndėrsa katėr pasagjerėt e tjerė, anėtarė tė kėsaj familjeje, kanė marrė lėndime, por ndodhen jashtė rrezikut pėr jetė. Policia e Malit tė Zi konfirmoi sot se nė aksidentin qė ndodhi nė aksion rrugor Podgoricė–Kollashin, te vendi i quajtur Dromira, kanė humbur jetėn Raba Kryeziu, 34 vjeēe dhe djali i saj, Graniti, 7-vjeēar.

Fatkeqėsia ka ndodhur kur makina e tipit xhip me targa tė Gjermanisė, tė cilėn e drejtonte Asllan Kryeziu me gjashtė anėtarėt e familjes sė tij brenda, ka rėnė nė humnerė nė kanionin e lumit Moraēa.

Familja Kryeziu po kthehej nga pushimet nė bregdet. Asllani dhe katėr fėmijėt e tij tė lėnduar janė jashtė rrezikut pėr jetėn dhe ndodhen tė shtruar nė Qendrėn klinike spitalore tė Malit tė Zi nė Podgoricė, ka konfirmuar gjykatėsi hetues i Gjyqit themelor tė Podgoricės, Miladin Pejovic

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 30
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi