Vjedhja e dosjeve rast specifik

Shko posht

Super Vjedhja e dosjeve rast specifik

Mesazh nga GentleMan prej Sun Jul 26, 2009 4:33 pm


Thyerja e baness s kreut t AKK-s, Hasan Preteni, dhe marrja e dokumenteve t ksaj agjencie ka shkaktuar revolt te qytetart dhe partit politike n vend, duke ngjallur dyshimin se kjo mund t ket lidhje me rastin e vjedhjes s provave n dhomn e dshmive n Policin e Kosovs.
Por, zdhnsi i Qeveris s Kosovs, Memli Krasniqi, ka thn pr Kosova Sot se vjedhja n banesn e kreut t AKK-s do t zbardhet s shpejti nga policia, pasi kjo vjedhje sht shum specifike sepse kemi t bjm me dosjet e Agjencis Antikorrupsion.

Gjrat e vjedhura duhet t kthehen patjetr. Policia duhet t zbardh sa m shpejt rastin dhe q autort e tij t dalin para drejtsis, ka thn Krasniqi.

Vjedhja ka ndodhur t premten mbrma nga persona t panjohur n banesn t ciln Preteni e shfrytzon me qira n Bregun e Diellit, n kohn kur Preteni ndodhej pr pushime n Durrs. /KosovaSot

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi