Serbėt e Kosovės: “Beogradi na tradhtoi”

Shko poshtė

Super Serbėt e Kosovės: “Beogradi na tradhtoi”

Mesazh nga GentleMan prej Tue Jul 28, 2009 5:03 pm


Anėtarėt serbė tė Kuvendit tė komunave nė Kosovė kanė kritikuar politikėn e Qeverisė sė Serbisė ndaj tyre dhe e kanė cilėsuar si “tradhti”.
“Gjithė atė qė populli serb nė Kosovė ka arritur ra realizoj nė betejėn e pabarabartė 10 – vjeēare, po synon ta shkatėrroj pushteti aktual nė Serbi”, thuhet nė konkluzionet e takimit tė sotėm qė ėshtė mbajtur nė pjesėn veriore tė Mitrovicės.

Gjatė debatit ėshtė thėnė se serbėt e Kosovės janė “flijuar pėr shkak tė liberalizimit tė vizave dhe gjoja jetės mė tė mirė nė Serbi”.

Ata kanė akuzuar presidentin e Serbisė Boris Tadiq pėr shkelje tė Kushtetutės, ndėrsa Qeverinė nė Beograd se ka organizuar fushatė ndaj liderėve serbė tė Kosovės dhe nė kėtė kontekst edhe ndaj Millan Ivanoviqit

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi