Hiti i Leonorės i huazuar?

Shko poshtė

Super Hiti i Leonorės i huazuar?

Mesazh nga GentleMan prej Wed Jul 29, 2009 12:09 pm

Hiti i Leonorės i huazuar?
Po vazhdojnė huazimet e kėngėve ndėrmjet kėngėtarėve ballkanikė.
Huazimi mė i ri ka ndodhur ndėrmjet kėngėtares kosovare Leonora Jakupi dhe kėngėtares bullgare Alisia.

Kėngėt e tyre “Ky ėshtė fundi” dhe “Shte ti dam” janė plotėsisht tė ngjashme, pėrveēse kėndohen nė gjuhė tė ndryshme.

Nuk dihet kush e ka bėrė huazimin, mirėpo nė bazė tė datave tė postimeve nė YouTube, versioni shqip i kėsaj kėnge ėshtė publikuar mė herėt.

Mė poshtė mund t’i ndiqni tė dyja versionet, nė shqip dhe nė bullgarisht.

Leonora Jakupi- “Ky ėshtė fundi”:Alisia - Shte ti dam


_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi