Skillz: Albumi ėshtė krejt ndryshe

Shko poshtė

Super Skillz: Albumi ėshtė krejt ndryshe

Mesazh nga GentleMan prej Wed Jul 29, 2009 11:21 pm


Tė hėnėn mbrėma reperėt e grupit "Skillz" kanė promovuar albumin e tyre tė ri "Sex, Rep and Money", ndėrsa anėtarėt e grupit pohojnė se ky album dallon shumė nga i pari.
“Albumi ėshtė krejt ndryshe. Ka dallime nė tekste dhe nė ‘sound’, por edhe vet ne jemi rritur mė shumė dhe jemi mė tė pjekur dhe mė profesional”, ėshtė shprehur pėr tė pėrditshmen “Zėri”, Visar Shala, njėri nga dy anėtarėt e grupit.

Visari dhe anėtari tjetėr i grupit, Ledri Vula, kanė zgjedhur kėngėn “Vip” pėr t’ia realizuar videoklipin, ndėrsa realizimin e ka bėrė “Entermedia”.

Albumi “Sex, Rep and Money” ėshtė i dyti nė karrierėn e grupit “Skillz”. Albumi pėrmban 13 kėngė, ndėrsa pėr realizimin e tij Ledri dhe Visari kanė bashkėpunuar me Enis Preshevėn, Dardan Belegun, Bardh Latifin, Arton Avdiun e tė tjerė, ndėrsa mysafiri i vetėm nė kėtė album ėshtė kėngėtari i muzikės R&B, Stine

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Skillz: Albumi ėshtė krejt ndryshe

Mesazh nga ditush prej Sat Feb 12, 2011 11:50 pm

Kalonn Tekk Showw Bizzz

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi