Dy shtetas t Kosovs humbin jetn n Hungari

Shko posht

Super Dy shtetas t Kosovs humbin jetn n Hungari

Mesazh nga GentleMan prej Fri Jul 31, 2009 11:12 am


N nj aksident t rnd rrugor q ka ndodhur dje hert n mngjes n autostradn afr Segedinit n Hungari, kan humbur jetn shtetasit e Kosovs Hilmi Rama dhe Hasan Berisha.
Hilmiu sht i lindur m 1972 n Obiliq, ndrsa Hasani m 1966 n Podujev. Po ashtu n kt aksident sht lnduar rnd edhe nj person tjetr, por identiteti i tij nuk njoftohet.

T tre t aksidentuarit kan qen n nj kombi me regjistrim austriak, i cili ishte prplasur me nj minibus hungarez, q ishte ndaluar pr shkak t defektit, ka njofttuar agjencia hungareze MTI. /qik/

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi