Bajrami me klip ekzotik

Shko posht

Super Bajrami me klip ekzotik

Mesazh nga GentleMan prej Fri Jul 31, 2009 11:14 am


Arta Bajrami s shpejti do t kthehet n ekranet televizive me edhe nj videoklip t ri, ksaj here pr kngn Mos ta nin, kng e cila do t prezantoj edhe albumin e saj t ri.
Kjo sht knga e par t cils ia kam realizuar video-klipin, thot Arta, e cila zotohet se nuk do t jet knga e fundit e albumit q do t shoqrohet me klip.

M pas do t pasojn edhe shum klipe t tjera nga kngt q jan n album. Do t filloj me ato kng q plqehen m shum dhe t cilat jan m t veanta, shton m tej kngtarja n nj intervist pr t prditshmen Infopress.

Knga Mos ta nin sht pjes e albumit t fundit t kngtares, Delux.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi