Arrestohen 9 persona pėr shitje tė stolive false

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Arrestohen 9 persona pėr shitje tė stolive false

Mesazh nga GentleMan prej Fri Jul 31, 2009 11:07 pm


Policia e Kosovės ka arrestuar nėntė persona me shtetėsi rumune, tė dyshimtė se po shisnin stoli tė imituara si ari tė vėrtetė. Nga nėntė personat tre janė burra, tri gra dhe tre fėmijė. Sasia e mallit tė konfiskuar ėshtė rreth 14 kilogramė. Tė arrestuarit, edhe pse shtetas rumunė, janė kapur me dy makina, njėra me targa bullgare dhe tjetra lituaneze. Zyrtarė tė policisė shpjeguan se personat e arrestuar shisnin stolitė si ari tė vėrtetė, duke i mashtruar blerėsit. Stolitė, madje mbanin edhe vula, por qė sipas policisė janė false. Policia u ka bėrė thirrje njerėzve qė tė mos blejnė stoli ari nė rrugė. Personat e arrestuar do tė dėrgohen nesėr nė orėn 9 nė gjykatė

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 30
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi