ORA pėrshėndet gatishmėrinė e KQZ-sė pėr kamerat

Shko poshtė

Super ORA pėrshėndet gatishmėrinė e KQZ-sė pėr kamerat

Mesazh nga GentleMan prej Sat Aug 01, 2009 1:11 pm


Partia Reformiste ORA e ka mirėpritur vendimin e KQZ-sė qė tė shqyrtojė koston e vendosjes sė kamerave nė vendvotime nė zgjedhje tė 15 nėntorit.
Ky vendim merret si rrjedhojė e partive opozitare, prandaj e pėrshėndesim, ka theksuar nėnkryetari i ORA-s. Besnik Krajku.

Ai ėshtė shprehur se kjo ėshtė e para herė qė pėrfillet njė kėrkesė e opozitės, e qė paraqet njė pėrparim nė jetėn politike pluraliste kosovare.

Vėnia e kamerave sipas kėsaj partie do tė bėjė qė tė ketė transparencė nė zgjedhje.

ORA gjithashtu nė njė konferencė shtypi ka kėrkuar nga Parlamenti i Kosovės qė tė hartojė dhe miratojė Ligjin kundėr monopolit

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi