PTK, drejtori Haxha nuk ka marr asnj cent bonus

Shko posht

Super PTK, drejtori Haxha nuk ka marr asnj cent bonus

Mesazh nga Edita prej Mon Aug 03, 2009 5:09 pm

PTK, drejtori Haxha nuk ka marr asnj cent bonus


Shyqyri Haxha si kryshef ekzekutiv i PTK nuk ka marr as edhe nj cent
t vetm bonus dhe kt jemi n gjendje tua dshmojm organeve
kompetente kurdo q ato kan nevoj. Po ashtu e informojm opinioni
publik se PTK sh.a nuk shpenzon parat e taksa paguesve te Republiks se
Kosovs, prkundrazi PTK sh.a si kompania me fitimprurse e Kosovs i
siguron buxhetit te Republiks se Kosovs taksa n miliona euro, si dhe
divdent apo fitim neto ne miliona euro buxhetit te Republiks se
Kosovs, tha n konferenn pr media,...
avatar
Edita
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8066
Mosha : 30
Viti: : 03/04/1988
Vendbanimi: : PC
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 09/11/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi