Partesh, gjenden t vdekur dy serb

Shko posht

Super Partesh, gjenden t vdekur dy serb

Mesazh nga GentleMan prej Sat Aug 08, 2009 11:04 am


Dy serb nga fshati Partesh i Gjilanit jan gjetur t vdekur sot pasdite, ka br t ditur Policia e Kosovs. Mediat lokale n gjuhn serbe bjn t ditur se bhet fjal pr iftin bashkshortor Petkoviq, Trajanka, 58 vje, dhe Bogdan, 64 vje.
Ata ishin gjetur nga nj komshi i tyre n shtpi. Sipas zdhnsit t policis, Arbr Beka, policia sht njoftuar pr ngjarjen nga fqinjt e tyre diku rreth ors 14:00.

Hetimet ende po zhvillohen. Prokurori publik, ekipet e mjeksis ligjore dhe forenzika jan n vendin e ngjarjes. Policia e Kosovs nuk mund t aludoj n motivin dhe rrethanat e vdekjes s tyre, i ka thn Beka KTV-s.

Fshati Partesh sht i banuar me serb dhe gjendet rreth 5km larg qytetit t Gjilanit

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi