Qeveria e Kosovs dnon vrasjen e iftit Petkoviq

Shko posht

Super Qeveria e Kosovs dnon vrasjen e iftit Petkoviq

Mesazh nga GentleMan prej Sat Aug 08, 2009 9:22 pm


Kryeministri i Kosovs, Hashim Thai, ka dnuar vrasjen e iftit Petkoviq nga fshati Partesh i komuns s Gjilanit dhe i ka drguar ngushllime familjes s viktimave.

Qeveria e Kosovs ashpr dnon vrasjen e dy qytetarve t Kosovs t nacionaliteteit serb dhe krkon nga organet e rendit q para drejtsis t nxjerrin prgjegjsit, thuhet n kumtesn e qeveris s Kosovs, pr t shtuar se ky akt kriminal nuk do t duhej t politizohej dhe keqprdorej pr qllime politike

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi