Thaēi ngushėllon familjet Ahmeti dhe Aliu

Shko poshtė

Super Thaēi ngushėllon familjet Ahmeti dhe Aliu

Mesazh nga GentleMan prej Sun Aug 09, 2009 4:55 pm


Kryeministri i Qeverisė sė Republikės sė Kosovės, Hashim Thaēi, u ka dėrguar telegram ngushėllimi familjeve Ahmeti dhe Aliu tė Suhodollit tė Mitrovicės, me rastin e vdekjes tragjike tė tre fėmijėve tė familjes Ahmeti.
“Me pikėllim morėm lajmin pėr vdekjen tragjike tė fėmijėve tuaj. Humbja e Blerimit, Fatonit dhe Rifatit ėshtė dhembje e madhe pėr Ju dhe gjithė qytetarėt e Kosovės”, thuhet nė telegramin e kryeministrit Thaēi.

“Nė emėr tė Qeverisė sė Republikės sė Kosovės dhe nė emrin tim Ju shpreh ngushėllimet mė tė sinqerta. Shpresoj qė anėtarėt e lėnduar tė shėrohen sa mė parė dhe tė kthehen nė gjirin e familjes”, theksohet nė telegram

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi