Leonora nuk ka leje t vozitjes

Shko posht

Super Leonora nuk ka leje t vozitjes

Mesazh nga GentleMan prej Fri Aug 14, 2009 9:54 am


Leonora Poloska ka disa vite q zotron automjetin e saj t marks Rover 75 dhe ndihet mjaft e knaqur me t, pavarsisht se e vozit pa leje.
Sipas mediave n Shqipri, kngtarja nga Maqedonia zotron veturn q nga mosha 18-vjeare e saj. Edhe pse nuk ka n plan ta ndrroj veturn, Poloska tashm ka vendosur t pajiset me leje t vozitjes.

Leonora ka drejtuar automjetin pr gati 10 vite pa br kurr ndonj gabim, me prjashtim t nj aksidenti kur ka provuar t arrij shpejtsin m t lart. Ajo zotrohet se ka arritur 180 km/h. Sa sht pr tu besuar, vlersojeni vet?

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi