Tragjedi nė Kroaci - katėr kosovarė vdesin nė aksident

Shko poshtė

Super Tragjedi nė Kroaci - katėr kosovarė vdesin nė aksident

Mesazh nga GentleMan prej Sat Aug 15, 2009 4:08 pm


Katėr shqiptarė nga Kosova, pėrfshirė njė fėmijė, kanė humbur tė shtunėn jetėn nė njė aksident komunikacioni nė Pirovac tė Kroacisė, 280 km nė jug tė Zagrebit. Ata kanė humbur jetėn kur automjeti me tė cilin po udhėtonin, furgon me targa tė Gjermanisė, ka dalė jashtė rruge dhe ėshtė rrokullisur disa herė.

Emrat e tė vdekurve, dy meshkuj, njė grua dhe njė fėmijė, ende nuk janė bėrė tė ditur, ndėrsa mediat kroate kanė raportuar se, shoferi i vdekur ėshtė njė person nga Tharanda (ish-Suhareka) me inicialet M.H, ndėrsa udhėtarėt tė tjerė, qė kanė marrė lėndime, janė transportuar nė spitalin e Shibenikut.

Sipas mediave kroate, nė momentin e aksidentit nė furgon kanė qenė 9 persona, ndėrsa shkaqet e aksidentit ende nuk dihen. Mediat po ashtu kanė spekuluar se shkak i aksidentit mund tė ketė qenė lodhja e shoferit, ose edhe njė pusetė nė rrugė

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi