Arrestohen shqiptar e serb pr krim t organizuar

Shko posht

Super Arrestohen shqiptar e serb pr krim t organizuar

Mesazh nga GentleMan prej Mon Aug 17, 2009 12:43 pm


Policia e Kosovs ka arrestuar shtat persona nn dyshimin se jan t prfshir n krim t organizuar.
Zdhnsi i Policis Arbr Beka ka thn se arrestimi sht kryer mbrm rreth ors 22 e 30 n qytetin e Vushtrris.

N mesin e t arrestuarve jan tre shtetas t Serbis, dy serb dhe nj boshnjak si dhe katr shqiptar t Kosovs

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi