Jackson do t varroset n ditlindjen e tij

Shko posht

Super Jackson do t varroset n ditlindjen e tij

Mesazh nga GentleMan prej Tue Aug 18, 2009 10:38 pm


Mbreti i popit, kngtari i ndjer amerikan Michael Jackson do t varroset n Los Angeles m 29 gusht, n ditn kur ai do ti mbushte 51 vjet, ka deklaruar babai i tij pr agjencin e lajmeve AFP.
Michael Jackson ka vdekur papritmas m 25 qershor n Los Angeles. Si ka thn babai i tij Joe Jackson, ai do t varroset n varrezn hollivudiane Forest Lawn, derisa ceremonia e varrimit do t jet private dhe m nj numr t vogl t njerzve.

Hulumtimi pr arsyet e vdekjes s tij ende jan n vazhdim e sipr. Mbreti i popit ishte i varur nga nj numr i madh i ilaeve t forta dhe n qendr t hulumtimit jan ndikimet q kto medikamente kan pasur n shndetin e tij

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi